Halk Eğitim Merkezi Sitemize Hoşgeldiniz, 21 Ekim 2017

Halk Eğitim 2017-2018 Usta Öğretici Başvuru Tarihleri

Halk Eğitim 2017-2018 Usta Öğretici Başvuru Tarihleri

Halk Eğitim 2017-2018 Usta Öğretici Başvuru Tarihleri

Halk Eğitim Merkezlerinde 2017-2018 Usta Öğretici Başvuruları Başladı. Başvurular Başvuruda Bulunulacak Halk Eğitim Merkezinin Usta Öğretici Başvuru Alım Tarihleri Arasında Şahsen Yapılacaktır.
Kadrosuz Usta Öğretici Nasıl Olur Yazımızı Okumak İçin Tıklayın.

İzmir Konak Halk Eğitim Merkezi Usta Öğretici Başvuru Tarihleri
Konak Halk Eğitim Merkezinde Usta Öğretici Başvuruları 1 Ağustos 2017 İle 31 Ağustos 2017 Tarihleri Arasında Yapılacak.

İzmir Urla Halk Eğitim Merkezi Usta Öğreticilik Başvuru Tarihleri
Urla Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü Usta Öğretici Başvuruları 1 Ağustos 2017 İle 31 Ağustos 2017 Tarihleri Arasında Yapılacak.

İzmir Karşıyaka Halk Eğitim Merkezi Usta Öğretici Başvuruları Ağustos Ayı Boyunca Kuruma Şahsen Yapılacak.

İzmir Aliağa Tüpraş Halk Eğitim Merkezi Usta Öğretici Başvuruları 1 Ağustos 2017 İle 31 Ağustos 2017 Tarihleri Arasında Online Olarak Alınacak. Online Başvuru Yapanlar Kuruma Gerekli Belgeleri 31 Ağustos Tarihine Kadar Teslim Edecekler. Online Başvuru Yapmak İçin Buraya Tıklayın. Başvuru Detayları İçin Buraya Tıklayın.

İstanbul Tuzla Halk Eğitim Merkezi Kadrosuz Usta Öğretici Başvuruları Halk Eğitim Merkezine 1-25 Ağustos 2017 Tarihleri Arasında Şahsen Yapılacak.

İstanbul Beşiktaş Halk Eğitim Merkezi Usta Öğretici Başvuruları 8 Ağustos 2017 İle 17 Ağustos 2017 Tarihlerinde Kuruma Şahsen Yapılacak.

İzmir Karabağlar Halk Eğitim Merkezi Usta Öğretici Başvuruları
Karabağlar Halk Eğitim Merkezi Usta Öğretici Başvuruları 7 Ağustos 2017 İle 25 Ağustos 2017 Tarihleri Arasında Yapılacak.

Sponsorlu Bağlantılar


Halk Eğitim Merkezlerinde Kadrosuz Usta Öğretici, Emekli Öğretmen Ve Usta Öğretici Olarak Ek Ders Karşılığında Görev Almak İsteyenler Görev Almak İstedikleri Halk Eğitim Merkezine Belgeleriyle Şahsen Başvuruda Bulunabilir. Başvuruda Bulunanların Başvuru Dosyaları Komisyon Tarafından İncelendikten Sonra Başvuru Sonuçları Açıklanır. Başvuru Sırasında Öğrenim Belgesi Aslı Ve Fotokopisi, Kimlik Fotokopisi, Varsa Ek Branş Belgesi Aslı Ve Fotokopisi, 1 Adet Resim, Savcılık Kağıdı, Başvuru Formu, Geçmiş Dönemlerde Usta Öğretici Olarak Görev Yapanlar İçin Çalıştığı Kurumdan Alınan Belge, Resmi Kurumlarda Çalışanlar İçin Kurumdan İzin Belgesi İstenir.

İstanbul Maltepe Halk Eğitim Merkezi 2017-2018 Usta Öğretici Başvuru Tarihleri
Maltepe Halk Eğitim Merkezi Usta Öğretici Başvurularını 14 Ağustos 2017 İle 31 Ağustos 2017 Tarihleri Arasında Alacak. Başvurular İçin Belgelerinizle Birlikte Şahsen Halk Eğitim Merkezine Başvurun.

İstanbul Sancaktepe Halk Eğitim Merkezi Usta Öğretici Başvuru Tarihleri
İstanbul Sancaktepe Halk Eğitim Merkezi Usta Öğretici Başvuruları 20 Ağustos 2017 İle 5 Eylül 2017 Tarihleri Arasında Yapılacak. Başvuruda Bulunacak Adaylar Belgeleriyle Birlikte Halk Eğitim Merkezine Şahsen Başvurmalıdır.

Denizli Merkezefendi Halk Eğitim Merkezi Usta Öğretici Başvurusu Kuruma Şahsen 1-25 Ağustos 2017 Tarihleri Arasında Yapılacak.

İzmir Buca Halk Eğitim Merkezi Usta Öğretici Başvurusu Online Olarak Alınmaya Başlandı. Başvuru Yapmak İçin Tıklayın.

Malatya Yeşilyurt Halk Eğitim Merkezi Usta Öğretici Başvuru Tarihleri
Yeşilyurt Halk Eğitim Merkezinde Usta Öğreticilik Başvuruları 20 Temmuz 2017 İle 25 Ağustos 2017 Tarihleri Arasında Yapılacak.

Adana Seyhan 2017-2018 Usta Öğretici Başvuruları 23 Temmuz İtibariyle Alınmaya Başlandı. Başvurmak İsteyenler Kuruma Belgeleriyle Birlikte Şahsen Başvuruda Bulunmalıdır.

Balıkesir Karesi Halk Eğitim Merkezi Usta Öğretici Başvuru Tarihleri
Karesi Halk Eğitim Merkezi Usta Öğreticilik Başvuruları 7 Ağustos 2017 İle 18 Ağustos 2017 Tarihleri Arasında Kuruma Şahsen Yapılacak.

Sponsorlu Bağlantılar


Diyarbakır Bağlar Halk Eğitim Merkezi Usta Öğretici Başvuruları Başladı
Diyarbakır Bağlar Halk Eğitim Merkezi Bünyesinde Açılacak Kurslarda Usta Öğretici Olarak Görev Almak İçin Başvurular 14 Ağustos 2017 İle 25 Ağustos 2017 Tarihleri Arasında Kuruma Belgelerinizle Birlikte Şahsen Yapılacak.

Adana Karasiali Halk Eğitim Merkezi Usta Öğretici Başvuruları 1 Ağustos 2017 İle 18 Ağustos 2017 Tarihleri Arasında Alınacak.

Adana Çukurova Halk Eğitim Merkezi Usta Öğretici Başvuruları 1 Ağustos 2017 İle 18 Ağustos 2017 Tarihleri Arasında Alınacak.

Van İpekyol Halk Eğitim Merkezi Usta Öğretici Başvuruları
Usta Öğretici Başvuruları 3 Temmuz 2017 İle 15 Ağustos 2017 Tarihleri Arasında Şahsen Kuruma Yapılacak.

Usta Öğretici Belgesi Nasıl Alınır Yazımızı Okumak İçin Buraya Tıkla.

Adana Sarıçam Halk Eğitim Merkezi Usta Öğretici Başvuruları 1 Ağustos 2017 İle 18 Ağustos 2017 Tarihleri Arasında Yapılacak.

Diyarbakır Dicle Halk Eğitim Merkezi 2017/2018 Usta Öğretici Başvuruları
Dicle Halk Eğitim Merkezi Usta Öğretici Başvuruları 12 Temmuz 2017 İle 31 Temmuz 2017 Tarihleri Arasında Kuruma Şahsen Yapılacak.

Etiketler:


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

 1. Merve ozcan dedi ki:

  Merhaba ben onlisans cocuk gelisim mezunum.5 yildir ucretli ogretmenlik yaptim ayri zamanda ozel egitiim uygulama sertifikam var fakat halk egitimde uste ogreticilik ogretmenlik olarak yapma imkanim varmi ve sartlar nedir tam zamanli olarak calisilabiliyormuyuz

  1. usta öğretici başvuruları halk eğitim merkezine şahsen yapılır. başvurular halk eğitim merkezlerine göre değişmekle birlikte çoğunlukla ağustos ve eylül aylarında alınır. yıl içerisinde usta öğretici başvurusu alan halk eğitim merkezleri bulunmaktadır. halk eğitim merkezlerinde full time ve part time olarak çalışılabilir.

 2. Hanim dedi ki:

  Merhabalar ben bilgisayar programcılığı mezunum tecrübe olarak devlet okulunda ücretli öğretmenlik yaptım bilgisayar dersi olarak ben de halk eğitim merkezinde usta öğretici olarak çalışabilirmiyim belge almam şart mı konyadan kayıtlar başladı mı

  1. halk eğitim merkezlerinde açılan bilişim teknolojisi alanındaki kurslarda görev alabilirsiniz. halk eğitim merkezlerinde usta öğretici başvuruları kurumlara göre değişmekle birlikte çoğunlukla ağustos ve eylül aylarında alınmaktadır. ilinizdeki halk eğitim merkezlerine şahsen başvuruda bulunmalısınız.

 3. Nazli kuzkun dedi ki:

  Merhaba ben usta öğretici ve ustalık belgesi sahibiyim meslek lisesi mezunuyum hazır giyim bölümü halk egitimde öğretmen olarak görev yapmak istiyorum ne yapmam lazım ve bu mümkün mü?teşekkür ler

  1. halk eğitim merkezlerinde usta öğretici olarak görev alabilirsiniz. görev almak istediğiniz halk eğitim merkezinin usta öğretici başvuru tarihlerinde şahsen başvuruda bulunmanız gerekli. halk eğitim merkezleri usta öğretici başvuruları çoğunlukla ağustos ve eylül aylarında alınır.

 4. Mine dedi ki:

  Merhabalar ben önlisans sigorta ve açıköğretim işletme lisans mezunuyum.halk egitim merkezlerinde öğretmen olarak görev yapmak istiyorum nasil bir yol izlemeliyim yardımcı olabilirmisiniz

  1. işletme lisans mezunları muhasebe ve finansman alanındaki kurslarda görev alabilir. http://hbogm.meb.gov.tr/modulerprogramlar/?q=47&alan=Muhasebe%20ve%20Finansman
   ancak bilgisayarlı muhasebe kurslarında BDP, LOGO, MİKRO ve LUCA bilmesi (Bölüm Mezuniyeti ile Birlikte Transkriptinde Bilgisayarlı Muhasebe Dersi Gördüğünü) şartları da aranmaktadır.

Yorum Yaz