Halk Eğitim Merkezi Sitemize Hoşgeldiniz, 23 Mart 2019

Halk Eğitim Hayvan Sağlığı Kursları

Halk Eğitim Hayvan Sağlığı Kursları

Halk Eğitim Hayvan Sağlığı Kursları Kurs Programları. Halk Eğitim Merkezlerinde Hayvan Sağlığı Alanı Altında 5 Farklı Kurs Programı Açılmaktadır. Türkiye Genelindeki Tüm İlçelerde Bir Yada Birden Fazla Bulunan Halk Eğitim Merkezlerinde Halktan Gelen Taleplere Göre Ücretsiz Kurslar Açılır. Açılan Kurslarda Başarılı Olan Kursiyerlere Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Sertifika Verilir.

Halk Eğitim Hayvan Sağlığı Kursları

Koyun Yetiştiriciliği Kursu:
Eğitim Süresi 64 Saattir. Kurs Süresinde Kursiyerlere Koyun Irkı Seçimi, Koyun Barınakları Kurmak, Koyunların Dengeli Beslenmesi, Kozu Büyütme Ve Koyun Hastalıklarıyla Mücadele Konularında Eğitim Verilir.

Organik Manda Yetiştiriciliği Kursu:
Kursun Eğitim Süresi 72 Saattir. Kurs Süresinde Kursiyerlere Organik Manda Yetiştirme, Manda Besleme, Mandaların Sağlık Ve Üremesini Sağlama, Manda Yetiştiriciliğinde Desteklemeler Konularında Eğitim Verilir.

Pet Hayvanları Kursu:
Kursun Eğitim Süresi 64 Saattir. Kurs Süresince Kursiyerlere Kedi Köpek Bakımı, Kedi Ve Köpek Beslenmesi Ve Temel İtaat Eğitimi Konularında Eğitim Verilir.

Başıboş Hayvanlara Yaklaşma Ve Müdahale Teknikleri:
Kursun Eğitim Süresi 96 Saattir. Kurs Süresinde Kursiyerlere Başıboş Hayvanlara Yaklaşma Ve Müdahale Teknikleri, Hayvan Hakları, Kedi Köpek Bakımı, Kedi Ve Köpek Besleme, Hayvanda Bulaşıcı Hastalıkları Tanıma Konularında Eğitim Verilir.

Küçükbaş Hayvan Kırkım Elemanı Kursu:
Kursun Eğitim Süresi 56 Saattir. Kurs Süresince Kursiyerlere Koyun Ve Keçi Irkı Seçimi, Kırkım Makinesi Kullanma, Küçükbaş Hayvan Kırkımı Yapma Konularında Eğitim Verilir.


Sponsorlu Bağlantılar
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.