Halk Eğitim Merkezi Sitemize Hoşgeldiniz, 21 Ekim 2017

Ordu Merkez Altınordu Halk Eğitim 2017-2018 Kursları

Ordu Merkez Altınordu Halk Eğitim 2017-2018 Kursları

Ordu Merkez Altınordu Halk Eğitim 2017-2018 Kursları

Ordu Altınordu Halk Eğitim 2017-2018 Eğitim Öğretim Döneminde Açılması Planlanan Kursları Listesi. Ordu Merkez Altınordu Halk Eğitim Merkezi 2017-2018 Eğitim Öğretim Döneminde 37 Farklı Alanda 183 Farklı Branşta Kurs Açmayı Planlıyor. Kursların Açılabilmesi İçin En Az 12 Kişinin Kursa Ön Kayıt Olması Gereklidir. Unutulmaya Yüz Tutmuş El Sanatları, Engellilere Yönelik Açılan Kurslar Ve Okuma Yazma Kurslarında 12 Kişilik Kursiyer Sayısı Aranmaz. Kurslar Hafta İçi Sabah, Öğle, Akşam Ve Hafta Sonu Olarak Açılabilmektedir. Açılan Kurslar Ücretsizdir, İsteyenler Okul Aile Birliğine Bağış Yapabilir.

İletişim Bilgileri: İletişim Bilgileri: Şarkiye Mahallesi Gündoğdu Sokak No: 11 Altınordu Ordu

Ordu Altınordu Halk Eğitim 2017-2018 Ön Kayıt Alınacak Kurslar

Yemek Kursları (Yiyecek İçecek Hizmetleri)
Aşçı Yardımcısı (896 Saat)
Aşçı Çırağı (272 Saat)
Gaziantep Mutfağı (264 Saat)
Pasta Yapımı Ve Sunumu (640 Saat)
Servis Görevlisi (288 Saat)
Butik Çikolata Hazırlama (120 Saat)
Açık Alan Satıcıları Eğitimi (32 Saat )

Bilgisayar Kursları (Bilişim Teknolojileri Saat)
Android İle Mobil Programlama(192 Saat)
Bilgisayar Destekli Reklam Ve Tasarım (128 Saat)
Bilgi Güvenliği Bilinçlendirme Eğitimi (17 Saat)
Grafik Ve Animasyon(128 Saat)
Bilgisayar İşletmenliği (163 Saat)
Üç Boyutlu Grafik Animasyon (3ds Max) (288 Saat)
Görme Engelliler İçin Bilgisayar Kullanımı (368 Saat)
İnternet Toplu Kullanım Sağlayıcıları

Sponsorlu Bağlantılar


Çocuk Gelişimi Kursları
37-72 Ay 3-6 Yaş Oyun Odası (210 Saat )
Evde Çocuk Bakımı (432 Saat)
Bilinçli Hamilelik Ve Bebek Bakımı (104 Saat)
Aile Eğitimi 0-3,3-6,7-11,12-18 Yaş Kurs Programı (72 Ve 210 Saat)
Baba Destek Eğitimi Kurs Programı 7-11yaş
4-6 Yaş Çocuk Eğitimi Ve Etkinlikleri (296 Saat)
Okul Çağı Çocuk Beslenmesi (16 Saat)

Kuaförlük Kursları (Güzellik Ve Saç Bakımı)
Cilt Bakımı Ve Temel Makyaj(472 Saat)
Manikür-Pedikür Teknikleri (256 Saat)
Cilt Bakımı (80 Saat)
Saça Geçici Ve Kalıcı Şekil Verme Teknikleri (288 Saat)

El Sanatları Kursları
Ahşap Yakma Tekniği Pyrogravure (280 Saat)
Tığ Örgü Şapka (160 Saat)
Çeyiz Ürünleri Hazırlama (312 Saat)
Şiş Örgü Şapka (184 Saat)
Doğal Taşları İşleme (440 Saat)
Deri Tablo Yapımı (328 Saat)
El Yapımı Sabun Üretimi (340)
Filografi Tekniği (88 Saat)
Şalümoda Cam Şekillendirme (192 Saat)
Cam Süs Eşyası Yapımı (280 Saat)
Keçe Aksesuarları Yapma (320 Saat)
Nevresim Takımları Dikimi (136 Saat)
Salon Takımları Dikimi (296 Saat)
Tığ Örgü Şapka (184 Saat)
Pike Dikimi (136 Saat)
Ebru (168 Saat)
Kurdele Nakışları (352)
Basit Nakış İğne Teknikleri (288 Saat)
Elde Antep İşi (296 Saat)
Elde Maraş İşi (296 Saat)
İğne Oyası (216 Saat)
Gümüş Takı İşlemeciliği (216 Saat)
Hasır Örmeci (144 Saat)
Turistik Hediyelik Eşya Yapımı (128 Saat)
Kırkyama (552 Saat)
Makinede Türk İşi (256 Saat)
Su Kabağı İşlemeciliği (240 Saat)
Dantel Anglez (288 Saat)
Dekoratif Ahşap Süsleme (312 Saat)
Takı Tasarım (216 Saat)

Hasta Ve Yaşlı Hizmetleri Kursları
Hasta Ve Yaşlı Refakatçisi (560 Saat)
Hasta Kabul İşlemleri (280 Saat)
Hasta Ve Yaşlı Öz Bakımına Destek Olacakların Eğitimi Kurs Programı (160 Saat)

Müzik Kursları (Müzik Ve Gösteri Sanatları)
Asma Davul Eğitimi (144 Saat)
Drama(120 Saat)
Kemençe Eğitimi (300 Saat)
Türk Halk Müziği Repertuar Eğitimi (256 Saat)
Türk Halk Müziği Eğitimi Seviye 1 Ve 5 (252 Saat)
Uygulamalı Tiyatro (176 Saat)
Semah Eğitimi (264 Saat)
Ses Eğitimi (322 Saat)
Güzel Sanatlara Hazırlık (232 Saat)
Türk Sanat Müziği
Türk Halk Oyunları Ordu Yöresi
Türk Halk Oyunları Trabzon Yöresi
Türk Halk Oyunları Hatay Yöresi
Türk Halk Oyunları Antep Yöresi
Türk Halk Oyunları Aydın Yöresi
Türk Halk Oyunları Burdur Yöresi
Bağlama Bozuk Düzen (180 Saat)
Gitar (320 Saat)
Keman Eğitimi (240 Saat)
Modern Dans (168 Saat)

Spor Kursları
Atletizm (248 Saat)
Basketbol (288 Saat)
Boks Minikler
Boks Yıldızlar
Boks Gençler (232 Saat)
Futbol (6-7 Yaş 130 Saat)
Futbol 8-9 Yaş 270 Saat)
Futbol 10-11 Yaş (300 Saat)
Futbol 12-13 Yaş (335 Saat)
Hentbol (320 Saat)
Judo (200 Saat)
Oryantiring Eğitimciliği (40 Saat)
Pilates 1. Ve 2. Seviye (144 Saat)
Muay Thai (200 Saat)
Satranç 1.Seviye Başlangıç Düzeyi Kurs Programı (100 Saat)
Satranç 1.Seviye Orta Düzey Kurs Programı (150 Saat)
Step Aerobik Eğitimi Aerobik (144 Saat)
Bisiklet (136 Saat)
Wushu (256 Saat)

Yabancı Dil Kursları
Almanca Seviye A1 (120 Saat)
Almanca Seviye A2 (160 Saat)
Arapça Seviye A1 (136 Saat)
Arapça Seviye A2 (160 Saat)
Arapça Seviye B1 (320 Saat)
İngilizce Seviye A1 (120 Saat)
İngilizce Seviye A2 (160 Saat)
İngilizce Seviye B1 (320 Saat)
Mesleki İngilizce (Konaklama 56 Saat)
Mesleki İngilizce Yiyecek İçecek Hizmetleri (64 Saat)
Yabancılar İçin Türkçe Seviye A1-A2 Ve B1
Yabancılar İçin Türkçe Öğretimi (6-12 Yaş)
Yabancılar İçin Türkçe Öğretimi (13-17 Yaş)

Giyim Kursları
Bebek Giysileri Dikimi (Bebek Tulumu, Bebek Badi) (256 Saat)
Çanta Dikimi (136 Saat)
Çocuk Dış Giysileri Dikimi (Ceket, Mont) (312 Saat) Çocuk Gösteri Giysileri Dikimi (368 Saat)
Çocuk Üst Giysileri Dikimi (336 Saat)
Kadın Üst Giysileri Dikimi (384 Saat)
Stilist Eğitimi (504 Saat)

Sanat Tasarım Kursları
Yağlı Boya Resim (384) Saat
Hüsn-İ Hat (264 Saat)
Tezhip (640 Saat)
Üç Boyutlu Şekillendirme (260 Saat)
Sulu Boya Resim (288 Saat)
Guaj Boya Resim (288 Saat)

Ordu Merkez Altınordu Halk Eğitim 2017-2018 Diğer Kurslar

Bebek Beslenmesi (32 Saat)
Çocukların Temel İhtiyaçları (32 Saat)
Örgütsel İletişim (16 Saat)
Görgü Kuralları (48 Saat)
Arıcılık (72 Saat)
Temel Sekreterlik Hizmetleri (344 Saat)
Standart Türk Klavyesi (108 Saat)
Afet Bilinci Eğitimi (32 Saat)
Küçük Büyük Baş Hayvan Kesimi Kurban Kesimi (40 Saat)
Dijital Fotoğrafçılık (200 Saat)
Mangala Oyunları I. Ve II. (40 Saat)
Temel Kesme Çiçek Yetiştiriciliği(64 Saat)
Fotoğraf Çekimi (96 Saat)
Fotoğraf Çekimi Ve Görsel Düzenleme (224 Saat)
Çalışanların İş Sağlığı Ve Güvenliği
Mantar Yetiştiriciliği (192 Saat)
Fındık Yetiştiriciliği (148 Saat)
Fidan Üretimi (88 Saat)
Temel Dış Mekan Bitkileri Yetiştiriciliği (136 Saat)
Seramik Uygulama (40 Saat)
Seramik Karo Kaplamacı (424 Saat)
Su Bazlı Boya (176 Saat)
Yapı Sektöründe Çalışanlara Yönelik Kurslar (40 Saat)
Temel Kesme Çiçek Yetiştiriciliği (64 Saat)
Zeka Oyunları Öğreticiliği (44 Saat)
Robot Uygulamaları (160 Saat)
Bağımsız Hareket (Görme Engelliler İçin) (32 Saat)
Braille Alfabesi (176 Saat)
Braille Alfabesi İle Dini Kavramlar Öğreticiliği (64 Saat)
Cenaze Hizmetleri (32 Saat)
Model Uçak (Leylek F1a) Yapımı (32 Saat)
Model Uçak (Flamingo F1h) Yapımı (32 Saat)
İtfaiye Elemanı Yetiştirme Kurs Programı (40 Saat)
Yangın Eğitimi Kurs Programı (20 Saat)
Ab Hibe Fonlarına Yönelik Proje Döngüsü Yönetimi Kurs Programı (24 Saat)
Aileye Din Eğitimi (60 Saat)
Çocuklar İçin Etkinliklerle Kur´An-I Kerim Eğitimi Seviye 1 Ve 2 (135 Saat)
Dijital Yetkinlikler (80 Saat)
Diksiyon (40 Saat)
Geleneksel Türk Mutfağı (168 Saat)
Girişimcilik (32 Saat)
Hayat Boyu Rehberlik Hizmetleri Eğitimi (30 Saat)
İş Ve Sosyal Hayatta İletişim (48 Saat)
İşaret Dili Öğretici Ve Tercüman Eğitimi (200 Saat)
Eğiticinin Eğitimi Kurs Programı (45 Saat)
Ücretli Öğretmenler İçin Özel Eğitim Uygulamaları Çerçeve Kurs Programı (80 Saat)
Kısa Film Yapımı (344 Saat)
Matematiksel Yetkinlik Ve Fen Ve Teknolojideki Temel Yeterlilikler (144 Saat)
İmam Hatip, Müezzin Kayyım Ve Kur´An Kursu Öğreticiliği Yeterlilik Sınavına Hazırlık (288 Saat)
Ortaöğretim Mezunlarına Yönelik Destekleyici Kurslar (LYS Hazırlık)
Kırsal Turizm Etkinlikleri (88 Saat)
Merkezi Sistem Devlet Memurluğu Sınavlarına Hazırlık (200 Saat)
Öğrenmeyi Öğrenme (40 Saat)
Sosyal Ve Beşeri Yetkinlikler (80 Saat)
Osmanlıcada Kolay Metinler (64 Saat)
Osmanlıcada Arapça Farsça Kurallar (96 Saat)
Kuran-I Kerim Elifba Okuma (64 Saat)
Türk İşaret Dili (120 Saat)
Yabancı Dilde İletişim
Santralist (120 Saat)
Örtülü Elektrot Ve Ark Kaynağı (128 Saat)
Gazaltı (Mig Mag) Kaynağı (208 Saat)
Tığ Kaynakçılığı (360 Saat)
Genel Elektrik Ark Kaynağı (304 Saat)
Tehlikeli Ve Çok Tehlikeli İşlerde Kaynakçı (40 Saat)
Tehlikeli Ve Çok Tehlikeli İşlerde Metal
Doğramacı (40 Saat)
Emlak Danışmanlığı (120 Saat)
Bilgisayar Destekli Muhasebe (304 Saat)
Avcı Eğitimi (32 Saat)
Okuma-Yazma I. Ve Iı .Kademe
Senaryo Yazarlığı (288 Saat)
Türkiye Bağımlılıkla Mücadele Eğitimi (8 Saat)
İlkyardım (18 Saat)
Gıda Ve Su Sektöründe Çalışanlar İçin Hijyen Eğitimi (8 Saat)
Plastik Boru Tesisatçısı (192 Saat)
Katı Sıvı Yakıtlı Kalorifer Ateşçisi (64 Saat)
Doğalgaz Yakıtlı Kalorifer Ateşçisi (32 Saat)
Tesisat Montaj Elamanı (352 Saat)


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. enes dedi ki:

    almancaya internetten kaydolabiliyor muyuz

Yorum Yaz