Halk Eğitim Merkezi Sitemize Hoşgeldiniz, 12 Temmuz 2024

Halk Eğitim Pazarlama Ve Perakende Kursları

Halk Eğitim Pazarlama Ve Perakende Kursları

Halk Eğitim Pazarlama Ve Perakende Kursları, Kursların Eğitim Süreleri. Halk Eğitim Merkezlerinde Halktan Gelen Taleplere Göre Pazarlama Ve Perakende Alanında Açılabilecek Kurs Programları.

Halk Eğitim Pazarlama Ve Perakende Kursları

Depo Görevlisi (432 Saat)
Meslek Açıklaması: Depoya Gelen Malları Sayarak Teslim Alma, Cinsine, Niteliğine Göre Uygun Şartlarda Tasnif Etme Ve Saklama, İstenildiğinde Depo Çıkışını Yaparak Teslim Etme Bilgi Ve Becerisine Sahip Kaşıdır.

Emlak Danışmanlığı (120 Saat)
Kursa Katılım Koşulları: 18 Yaşının Tamamlamış, Lise Mezunu, Kurs Programının Öngördüğü Temel Becerileri Gerçekleştirebilecek Yeterliliğe Sahip Olmak.

Emlak Komisyoncusu (1160 Saat)
Meslek Açıklaması: Emlak,Alım -Satım, Kiralama Ve Vb. Aracılık İşleri Yapmak İçin Gerekli Bilgi Ve Becerilere Sahip Kişidir.

Kasa Şefi (672 Saat)
Meslek Açıklaması: İş Organizasyonu Yapma, Kasa İşlemlerini Ve Kasa Dışı İşlemleri Yürütme, Meslekî Gelişime İlişkin Faaliyetleri Yürütme Bilgi Ve Becerisine Sahip, Sorumluluk Sahibi Nitelikli Kişidir.

Kasiyer (480 Saat)
Meslek Açıklaması: Kasiyer, Müşterinin Kasa İle İlgili Tüm İşlemlerini Ve Kasa Açılış-Kapanışlarını, Kendi Başına Ve Belirli Bir Süre İçerisinde Yapma Bilgi Ve Becerisine Sahip Nitelikli Kişidir.


Reyon Görevlisi (152 Saat)
Meslek Açıklaması: Firmanın Ürünlerine Müşteri Bulmak Ve Satış İşlemini Yapıp, Satış Öncesi Ve Sonrası Hizmetleri Yerine Getiren Kişidir.

Reyon Şefi (200 Saat)
Meslek Açıklaması: İş Öncesi Hazırlık Yapan, Reyon İşlemlerini Yapan/Yaptıran Mesleki Gelişime İlişkin Faaliyetleri Yürüten Sorumluluk Sahibi Nitelikli Kişidir.

Satın Alma Görevlisi (952 Saat)
Meslek Açıklaması: İşletmenin İhtiyaç Duyduğu Her Türlü Mal Ve Hizmetin İşletmeye Satın Alınmasıyla İlgili İş Ve İşlemleri Yerine Getirme Bilgi Ve Becerisine Sahip Nitelikli Kişidir.

Satış Elemanı (1424 Saat)
Meslek Açıklaması: İş Organizasyonu Yapma, Satış Öncesi Hazırlık Yapma, Müşterilerle Görüşerek Satış İşlemlerini Takip Etme, Satış Sonrası İşlemleri Kontrol Etme, Bir Sonraki Güne Hazırlık Yapma, Mesleki Gelişime İlişkin Faaliyetleri Yürütme Bilgi, Beceri Ve Sorumluluğuna Sahip Nitelikli Kişidir.

Satış Görevlisi (184 Saat)
Meslek Açıklaması: Firmanın Ürünlerine Müşteri Bulmak Ve Satış İşlemini Yapıp, Satış Öncesi Ve Sonrası Hizmetleri Yerine Getiren Kişidir.

Sigortacı (1352 Saat)
Meslek Açıklaması: Mal, Can Ve Diğer Sigorta Edilebilir Riskleri Belirleyip, Sigorta Poliçesi Üretebilme, Hasar Takip İşlemleri Yapabilme Bilgi, Beceri Ve Sorumluluğuna Sahip Nitelikli Kişidir.

Perakende Gıda Reyon Görevlisi (480 Saat)
Meslek Açıklaması: İş Organizasyonu Yapan, Gıda Satışı Öncesi Hazırlık Yapan, Müşterilerle Görüşerek Satış İşlemlerini Takip Eden, Satış Sonrası İşlemleri Kontrol Eden, Bir Sonraki Güne Hazırlık Yapan Kişidir.

Perakende Gıda Satış Elemanı (320 Saat)
Meslek Açıklaması: Gıda Satışı Öncesi Hazırlık Yapan, Firmanın Ürünlerini Müşteri İle Buluşturan Ve Satış İşlemini Yaparak Satış Öncesi Ve Sonrası Hizmetleri Yerine Getiren Kişidir.

Temel Pazarlama Yönetimi Geliştirme Ve Uyum Eğitimi (24 Saat)

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz