<style>.lazy{display:none}</style>Halk Eğitim Radyo Televizyon Kursları Kurs Süreleri
Halk Eğitim Merkezi Sitemize Hoşgeldiniz, 03 Mart 2024

Halk Eğitim Radyo Televizyon Kursları

Halk Eğitim Radyo Televizyon Kursları

Halk Eğitim Radyo Televizyon Kursları, Kurs Süreleri. Halk Eğitim Merkezlerinde Radyo Televizyon Alanı Altında 9 Farklı Kurs Programı Açılabilmektedir.

Halk Eğitim Radyo Televizyon Kursları

3 Boyutlu Nesne Modelleme Kursu (160 Saat)
Meslek Açıklaması: Bilgisayar Ve Yardımcı Çizim Programı Kullanarak Nesne Çizebilen Kişidir.

Grafik Animasyon Kursu (1272 Saat)
Meslek Açıklaması: Bir Proje Çerçevesinde, Sanal Ve Gerçek Nesnelerin Tasarımını Yapan, Tasarımları Üç Boyutlu Olarak Canlandıran Ve Canlandırmayı İzlenebilir Gösteri Olarak Hazırlayan Elemandır.

Kameraman Kursu (1072 Saat)
Meslek Açıklaması: Kameramanın Sahip Olması Gereken, Araç-Gereçleri Kullanarak; Stüdyo, Çekim Platosu Ve Çekim Yapılabilecek Her Yerde Ekip Çalışması İçerisinde Görüntüleri Kamera İle Kaydeden Elemandır.

Kısa Film Yapımı Kursu (344 Saat)
Meslek Açıklaması: Kısa Film Yapımında, Çekim Öncesi Ve Sonrası Temel Düzeyde Teknik Cihaz Kullanma Ve Senaryo Oluşturma Bilgi Ve Becerisine Sahip Bireylerdir.

Nesne Canlandırma Maya Geliştirme Ve Uyum Eğitimi Kursu (80 Saat)
Kursa Katılım Koşulları: Lise Mezunları, MYO Ve Fakültelerin İlgili Bölüm Öğrencisi/Mezunu Ya Da Okuryazar Olup, İşletmelerin İlgili Bölümlerinde Çalışmış Veya Çalışıyor Olmak. 18 Yaşını Tamamlamış Olmak.

Nesne Modelleme Ve Ortam Ayarları Kursu (160 Saat)
Meslek Açıklaması: Bilgisayar Ve Yardımcı Çizim Programı Kullanarak, Nesne, Karakter, Animasyon Ve Çizimde Ortam Ayarlarını Yapabilen Kişidir.

Radyo Televizyon Programcısı Kursu (992 Saat)
Meslek Açıklaması: Radyo-Televizyon Kuruluşları Ve Yapım Şirketlerinde Program Yapım Öncesi, Çekim Aşaması Ve Çekim Sonrasında İçerik Ve İdari İşleri Yürütme Ve Temel Düzeyde Teknik Cihazları Kullanma Yeterliklerine Sahip Nitelikli Kişidir.

Senaryo Yazarlığı Kursu (288 Saat)
Meslek Açıklaması: Basit Düzeyde, Bir Senaryonun Temel Ögelerini İnceleyerek, Senaryonun Dramatik Yapısını Oluşturma, Zaman Ve Mekan Örgüsünü Kurabilme Bilgi Ve Becerisine Sahip Kişidir.

Teknik Yapım Yayın Elemanı Kursu (1848 Saat)
Meslek Açıklaması: Radyo-Televizyon, Prodüksiyon Şirketi Ve Reklam Ajanslarında Kurgu Yapmak, Işık Ve Ses Cihazlarını Kullanmak Gibi Teknik İşleri Ekip Çalışması İçerisinde Yürüten Elemanıdır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz