Halk Eğitim Merkezi Sitemize Hoşgeldiniz, 20 Eylül 2019

İsmek Uzaktan Eğitim Merkezi

İsmek Uzaktan Eğitim Merkezi

İBB İstanbul Büyükşehir Belediyesi İsmek Uzaktan Eğitim Merkezi 2019-2020 Eğitim Öğretim Döneminin Yeniliklerinden. İsmek Eğitimleri Dilediğiniz Zaman Dilediğiniz Yerde.
İsmek Uzaktan Eğitim Merkezi Kurs Kayıtları 9 Eylül 2019’da Başlayacak. Kurs Başvuruları Online Olarak Alınacak.

Yeni Dönemde Kurs Kayıtları 9 Eylül 2019 Tarihinde Başlıyor. Kayıtlar Online Olarak Yapılabileceği Gibi Kurs Merkezlerinden De Yapılabilecek. Yeni Dönemin En Önemli Yeniliği İse Uzaktan Eğitim Merkezi.

Uzaktan Eğitim Merkezi İle Kursiyerlere Sanal Ortamda Eğitim Verilecek. Kişilerin İstedikleri Zamanlarda Eğitim Almalarına İmkan Sağlayacak Sistem Sayesinde Kursiyerler Derslere Ara Vererek İstedikleri Zaman Devam Edebilecekler.

Yeni Dönemde 348 Branşta Ücretsiz Eğitim Verilecek. İstanbul Genelindeki 39 İlçedeki 242 Kurs Merkeziyle İstanbul Halkına Ulaşan Kurumdan Bu Güne Kadar 3.252.964 Kişi Mezun Oldu.

Tanıtım Videosu

İSMEK’in halihazırda eğitim verdiği diğer alanlara da yeni eğitim döneminde yepyeni programlar dahil ediliyor. Bilişim alanındaki “ARM İşlemci ile Drone Üretimi” ve “Dijital Becerilerin Geliştirilmesi”, El Sanatları alanındaki “Üç Boyutlu Keçe Tasarımlar” ve “Su Kabağı İşlemeciliği”, Grafik ve Fotoğraf alanındaki “Cinema 4G” ve “Kitap Resimleme (Karakter İllüstrasyonu)”, Kişisel Gelişim alanındaki “Şiir Atölyesi” ve “Hikâye Anlatıcılığı”, Yiyecek-İçecek Hizmetleri alanındaki “Gastronomide Tasarım” ve “Royal Icing ile Süsleme Teknikleri”, 2019-2020 döneminde vereceği yeni eğitimlerden sadece birkaçı.
Kurslara Online Kayıt İçin Tıklayın.


Sponsorlu Bağlantılar
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.