Halk Eğitim Merkezi Sitemize Hoşgeldiniz, 05 Şubat 2023

Halk Eğitim Büro Yönetimi Ve Sekreterlik Kursları

Halk Eğitim Büro Yönetimi Ve Sekreterlik Kursları

Halk Eğitim Büro Yönetimi Ve Sekreterlik Kursları. Halk Eğitim Merkezlerinde Büro Yönetimi Ve Sekreterlik Alanı Altında 10 Farklı Kurs Açılmaktadır. Açılan Tüm Kurslarda Devam Zorunludur. Kurslar Yılın 12 Ayında Taleplere Göre Açılabilmektedir.

Halk Eğitim Büro Yönetimi Ve Sekreterlik Kursları

Bilgi Ve Belge Yönetimi: Kursun Eğitim Süresi 296 Saattir. Kurs Sonunda Kursiyerler F Klavye Kullanarak 10 Parmak Yazı Yazabilme, Belge Akışları, Dosyalama Ve Arşivleme Sistemleri, İçerik Oluşturmak, Yazı Türleri, Kompozisyon Yazabilme, Rapor Hazırlayabilme Bilgi Ve Becerisini Kazanırlar.

Bilgisayarda Hızlı Klavye Kullanımı: Kursun Süresi 72 Saattir. Kursta Kursiyerler Uygun Duruş Ve Oturup Tekniği İle Klavye Kullanımı, Hukuki Metinleri Hızlı Yazabilme, Süreli Ve Sesli Metin Yazabilme Bilgi Ve Becerisini Kazanırlar.

Danışma Görevlisi: Kursun Eğitim Süresi 312 Saattir. Kursiyerler Kurs Sonunda İş Yerindeki Konukları Karşılayabilme, Büro İçi Ve Dışında İletişimi Sağlam, Günlük İşleri Organize Edebilme, Belge Akışlarını Kontrol Edebilme Bilgi Ve Becerisini Kazanırlar.

Hukuk Sekreteri: Kursun Süresi 1168 Saattir. Kursiyerler Büro İçi Ve Dışı İletişim, Belge Hazırlama, Günlük İşleri Organize Etme, Dosyalama, Dava Hizmetlerini Yürütme, Toplantı Ve Seyahatleri Organize Etme Bilgi Ve Becerisini Kazanırlar.

Sekreterlik: Eğitim Süresi 824 Saattir. Kursiyerler Kurs Sonunda Büro Makinelerini Kullanabilme, Büro İçi Ve Dışında İletişim, Günlük İşleri Organize Edebilme, Belge Düzenleme, Dosyalama İşlemleri Yapma Bilgi Ve Becerisini Kazanırlar.


Standart Türk Klavyesi: Eğitim Süresi 108 Saattir. Kursa En Az 13 Yaşında Olanlar, En Az Okur Yazar Olanlar Katılabilir.

Temel Sekreterlik Hizmetleri: Kursun Süresi 344 Saattir. Kurs Sonunda Kursiyerler Büro Makinelerini Kullanabilme, Büro İçi Ve Dışında İletişim Kurabilme, Günlük İşleri Organize Edebilme, Belge Düzenleme, Dosyalama İşlerini Yapabilme Bilgi Ve Becerisini Kazanırlar.

Ticaret Sekreteri: Kursun Eğitim Süresi 1168 Saattir. Kursa Katılabilmek İçin İlköğretim Mezunu Olmak, Mesleğin Gerektirdiği İşleri Yapabilecek Fiziksel Ve Bedensel Özellikleri Taşımak Gereklidir.

Yönetici Asistanı: Kursun Süresi 344 Saattir. Kurs Süresince Sosyal Hayatta İletişim, Telefonla İletişim, Randevu Ve Konuk Kabulü, Beden Dili, Bilgisayarda Yazı Yazma, Yazı Biçimlendirme, İş Mektubu, Belge Akışı, Toplantı Organizasyonu, Seyahat Organizasyonu Konularında Eğitim Verilir.

Yönetici Sekreteri: Süresi 1144 Saattir. Kursa Katılabilmek İçin En Az İlköğretim Mezunu Olmak Gereklidir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz