Halk Eğitim Pastacı Yardımcısı Kurs Modül

Halk Eğitim Pastacı Yardımcısı Kurs Modül

Halk Eğitim Pastacı Yardımcısı Kurs Modül

Halk Eğitim Merkezleri Pastacı Yardımcısı Kursu Modüler Programı Hem Modülleri.
Halk Eğitim Merkezi Yiyecek İçecek Hizmetleri Alanı Altında Eğitimi Verilen Pastacı Yardımcısı Kursunun Toplam Eğitim Süresi 896 Saattir.
Üçüncü Meslek Seviyesi Kurs Programına Katılabilmek İçin En Az İlkokul Mezunu Olmak Yada Okuma Yazma Bilmek Gereklidir. Kursa Katılan Kursiyerler Kurs Boyunca Pastanelerde Kullanılan Araç, Gereç Ve Ekipmanları Kullanabilme, Hijyen Ve Sanitasyon Kurallarına Uyarak Pastane Ürünleri Hazırlama Ve Servise Hazır Hale Getirme, Pasta Ustalarına Yardımcı Olabilme Bilgi Ve Becerisini Kazanırlar.
Kurs Sonunda Başarılı Olarak Sertifika Alan Kursiyerler Pastanelerde, Yemek Fabrikalarında, Kurumların Mutfaklarında, Konaklama İşletmelerinin Pastane Bölümlerinde, Baklavacı, Börekçe Ve Benzeri Yerlerde İş Bulabilirler. Hem Kursunun Modülünü Sayfanın Altından İndirebilirsiniz. Kurs Modülü Yüklenmemiş İse Sayfayı Yenileyiniz.
[pdfgoster src=”https://www.hemhalkegitim.com/wp-content/uploads/2017/06/Halk-egitim-merkezleri-pastaci-yardimcisi.kursu-modulu.pdf” width=”100%” height=”600px”]
İndir

Halk Eğitim Merkezleri Pastacı Çırağı Kursu Modülünü Buraya Tıklayarak Görüntüleyebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yaz