Halk Eğitim Merkezi Sitemize Hoşgeldiniz, 14 Haziran 2024

Hem Aşçı Kursu Modül PDF Halk Eğitim Modülleri

Hem Aşçı Kursu Modül PDF Halk Eğitim Modülleri

Halk Eğitim Merkezi Hem Aşçı Kursu Modül PDF Dosyasını İndirin Veya Görüntüleyin. Halk Eğitim Merkezleri Tarafından Yiyecek İçecek Hizmetleri Alanı Altında Açılan Aşçı Kursunun Eğitim Süresi 1136 Saattir. Dördüncü Meslek Seviyesindeki Aşçı Kursuna Katılma İçin En Az İlköğretim Mezunu Olmak Gereklidir. Kursiyerler Kurs Sonunda Mutfak Araç Ve Gereçlerini Kullanabilme, Hijyen Ve Sanitasyon Kurallarını Uygulayarak Yiyecek Üretimi Yapabilme Ve Yaptıkları Yiyecekleri Servise Hazır Hale Getirme Yeteneklerine Kavuşurlar.
Hem Aşçı Kursu İş Olanakları:
Konaklama İşletmelerinin Yiyecek İçecek Ünitelerinde, Kurum Mutfaklarında, Kafeterya, Bar Ve Restoranlarda, Yemek Fabrikalarında,Ulaşım Araçlarının Yiyecek İçecek Üretim Ünitelerinde Ve Benzeri Yerlerde İş Bulabilirler.
Kursun Modülünü PDF Olarak İndirmek İçin Sayfanın Altındaki İndirme Linkini Kullanabilirsiniz. PDF Dosyası Yüklenmemiş İse Sayfayı Yenileyin.
[pdfgoster src=”https://www.hemhalkegitim.com/wp-content/uploads/2017/05/Halk-egitim-merkezleri-hem-asci-kursu-modulu.pdf” width=”100%” height=”600px”]
İndir

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz