<style>.lazy{display:none}</style>Hem Pasta Yapımı Ve Sunumu Kursu Modül Halk Eğitim Modülleri
Halk Eğitim Merkezi Sitemize Hoşgeldiniz, 25 Mayıs 2024

Hem Pasta Yapımı Ve Sunumu Kursu Modül

Hem Pasta Yapımı Ve Sunumu Kursu Modül

Halk Eğitim Merkezi Pasta Yapımı Ve Sunumu Kursu Hem Modülünü Görüntüleyin.
Halk Eğitim Merkezleri Yiyecek Hizmetleri Alanı Pasta Yapımı Ve Sunumu Kursunun Eğitim Süresi 640 Saattir. Kursa Katılabilmek İçin Okuma Yazma Bilmek Yada İlkokul Mezunu Olmak Gereklidir. Kursiyerler Kurs Süresince Pasta Yapımında Kullanılan Araç Ve Gereçleri Tanıyarak Hijyen Ve Sanitasyon Kurallarına Uyarak Pasta Yapabilme Bilgi Ve Becerisini Kazanırlar.
Kursu Başarıyla Tamamlayan Kişiler Pastanelerde, Restoran Ve Kafeteryalarda, Kurumların Mutfaklarında, Yemek Fabrikaları Ve Benzeri Yerlerde İş Bulabilirler. Kursta Kursiyerlere Kişisel Bakım, İşe Hazırlık, Sanitasyon, Bulaşık Yıkama Ve Çöp Atımı, Besin Öğeleri, Besin Grupları, Kıyılarak Yapılan Hamurlar, Mayalanarak Yapılan Hamurlar, Özelleştirilerek Yapılan Hamurlar, Çırpılarak Yapılan Hamurlar, Pişirilerek Yapılan Hamurlar, Milföy Hamuru, Krema Sos Ve Şuruplar, Kuru Pastalar, Pötifurlar, Tart Tartölet Ve Paylar, Yaş Pastalar, Özel Gün Pastaları, Dekoratif Tekniklerde Pasta Süsleme, Süsleme Uygulamaları, Servise Ön Hazırlık, Masa Üstü Servis Takımları, Masa Örtüleri Ve Peçeteler, Kuver Açma, Taşıma Ve Boş Toplama Konularında Eğitim Verilir.
Kursun Modülünü Sayfanın Altından İndirebilirsiniz. Kurs Modülü Görüntülenmiyor İse Sayfayı Yenileyiniz.
[pdfgoster src=”https://www.hemhalkegitim.com/wp-content/uploads/2017/06/halk-egitim-pasta-yapimi-ve-sunumu-kursu-modul.pdf” width=”100%” height=”600px”]
İndir

Halk Eğitim Merkezleri Muhallebici Kursu Modülünü Görüntülemek İçin Tıklayın.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz