<style>.lazy{display:none}</style>Halk Eğitim Merkezleri Aşçı Çırağı Kursu Hem Modül
Halk Eğitim Merkezi Sitemize Hoşgeldiniz, 23 Nisan 2024

Halk Eğitim Aşçı Çırağı Kursu Hem Modül

Halk Eğitim Aşçı Çırağı Kursu Hem Modül

Halk Eğitim Merkezi Aşçı Çırağı Kursu Modüler Programı Hem Modülleri. Halk Eğitim Merkezleri Yiyecek İçecek Hizmetleri Alanı Aşçı Çırağı Kursu Modülünü İndirin Veya Görüntüleyin. İkinci Seviye Meslek Eğitimi Kurs Programına Katılabilmek İçin Okuma Yazma Bilmek Yada İlkokul Mezunu Olmak Yeterlidir. Kursiyerler Kursun Sonunda Hijyen Ve Sanitasyon Kurallarını Uygulayarak Verilen Görevleri Üstlerinin Denetiminde Yerine Getiren Mutfak Elemanları Olarak Görev Yaparlar.
Kursu Başarıyla Tamamlayanlar Konaklama İşletmelerinin Yiyecek İçecek Bölümlerinde, Yemek Fabrikalarında, Özel Ve Resmi Kurumların Mutfaklarında, Kafeterya, Bar Ve Restoran Gibi İşletmelerde İş Bulabilirler. Kursun Toplam Eğitim Süresi 272 Saattir. Kursun Sonunda Başarılı Olan Kursiyerlere Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Sertifika Verilir.
Kursun Modüler Programını İndirmek İçin Sayfa Altındaki İndirme Linkini Kullanabilirsiniz. Kurs Modülü Yüklenmemiş İse Sayfayı Yenileyiniz.
[pdfgoster src=”https://www.hemhalkegitim.com/wp-content/uploads/2017/05/Halk-Egitim-Kurs-modulleri-Asci-Ciragi-Kursu-Hem-Modul.pdf” width=”100%” height=”600px”]
İndir

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz