<style>.lazy{display:none}</style>Hem Kursları Danışma Görevlisi Modülleri Halk Eğitim Kursları
Halk Eğitim Merkezi Sitemize Hoşgeldiniz, 29 Mayıs 2024

Hem Kursları Danışma Görevlisi Modülleri

Hem Kursları Danışma Görevlisi Kursu Modülleri

Hem Kursları Danışma Görevlisi Kursu Modülleri, Halk Eğitim Merkezleri Büro Yönetimi Ve Sekreterlik Alanı Danışma Görevlisi Kursu Konuları, Soruları Ve Cevapları Modüllerini Sayfa Altındaki Tablodan PDF Olarak İndirebilirsiniz.

Büro Yönetimi Ve Sekreterlik Alanı Eğitimi Kişilere; Küçük,Orta Ve Büyük Ölçekli İşletmelerde Ve Kamu Kurumlarındaki Danışma Bürolarında, Büro Faaliyetlerini Yerine Getirebilecek Yeterliliği Kazandırır.

Meslek Açıklaması: Kendi Başına Ve Belirli Bir Süre İçerisinde, İşyerine Gelen Konukları Karşılama, Büro Makinelerini Kullanarak, Büro İçi Ve Dışı İletişimi Sağlama, Günlük İşleri Organize Etme, Belge Akışını Takip Etme, Bilgi Ve Becerisine Sahip Kişidir.

Danışma Görevlisi Kursu Modül Tablosu:
Kişisel Bakım
Sosyal Hayatta İletişim
İş Hayatında İletişim
Randevu Ve Konuk Kabulü: Randevu Düzenlemek, İzlemek Ve Konuk Kabulü İle İlgili Bilgi Ve Becerilerin Kazandırıldığı Öğretim Materyalidir. (Modülün Amacı: Ofis Makinelerini Kullanarak Kurum Politikasına Uygun İş Programı Yapabileceksiniz. Amaçlar Kurum Politikasına Uygun Olarak Randevuları Alabilecek, Düzenleyebileceksiniz. Kurum Politikasına Uygun Konuk Ağırlayabileceksiniz.)
Telefonla İletişim: Telefon Cihazını Kullanarak Telefonla İletişim Bilgi Ve
Becerilerinin Kazandırıldığı Öğretim Materyalidir. (Modülün Amacı: 1. Telefonla Etkili Konuşma Karşılama Ve İletişim
Kurmayı Sağlayabileceksiniz. 2. Santral Ve Telefonu Kullanarak Kurum Politikasına Uygun Telefonla Arama Yapabileceksiniz. 3. Santral Ve Telefonu Kullanarak Kurum Politikasına Uygun Telekonferans Yapılmasını Sağlayabileceksiniz.
4. Santral Ve Telefonu Kullanarak Kurum Politikasına Uygun Fihrist Ve Kartvizitlik Oluşturabileceksiniz.
5. Santral Ve Telefon Cihazını Kullanarak Kurum Politikasına Uygun Telefon Görüşmeleri Raporu Oluşturabileceksiniz.
Bilgisayarla İletişim: Bu Modül, Bilgisayarla İletişim Kurma Becerilerinin Kazandırıldığı Bir Öğrenme Materyalidir. (Modülün Amacı: 1. Servis Sağlayıcısı Ayarlarını Yaparak İnternet Bağlantısını Yapabileceksiniz.
2. E-Posta İşlemlerini Yapabileceksiniz.
3. E-Posta Yönetim Yazılımlarını Kullanabileceksiniz.
4. İnternet Ortamı İçin Güvenlik Ayarlarını Yapabileceksiniz.)
Belge Akışı: Belge Akışını İzleme İle İlgili Bilgi Ve Becerilerin Kazanıldığı Öğretim Materyalidir. (Modülün Amacı: 1. Büro Makinelerini, Araç Ve Gereçlerini Kullanarak Kurum Dosya Planı Ve TSE’nin TS 1390 Nolu Standardına Uygun Gelen Belgelerin Akışını İzleyebileceksiniz.


2. Büro Makinelerini, Araç Ve Gereçlerini Kullanarak Kurum Dosya Planı Ve TSE’nin TS 1390 Nolu Standardına Uygun Giden Belgelerin Akışını İzleyebileceksiniz.)
Beden Dili: Beden Dili İle İlgili Bilgilerin Verildiği Öğretim Materyalidir. (Modülün Amacı: 1. İşinizin Gereğine Uygun Beden Dili İle Mesaj Gönderebileceksiniz. 2. İletişim Kurduğunuz Kişilerin Beden Dilini Anlayabileceksiniz.)
Diksiyon 1: Öğrencinin Dili Kullanırken Ses Ve Kelimeleri Doğru Telaffuz Edebilmesini Sağlayan Öğrenme Materyalidir.
Diksiyon 2: Etkili Ve Düzgün Konuşma Yeterliğinin Kazandırıldığı Öğrenme Materyalidir.

Halk Eğitim Merkezi Danışma Görevlisi Kursu Modülleri Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Eğitim Programları Kapsamındaki Modüllerden Alınmıştır.

FOET KoduModül AdıModül Durum
346Randevu Ve Konuk Kabulü İndir
346Telefonla İletişim İndir
Bilgisayarla İletişim (Büro Yönetimi) İndir
346Belge Akışı İndir
90KBeden Dili İndir
90KDiksiyon- 1 İndir
90KDiksiyon -2 İndir
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. Meryem dedi ki:

    Konuların tamamına odaklabilmekte zorlanıyorum bu siteden indirebildiğim modüller bana yardımcı olacağına inaniyorum çok teşekkür ederim💕💕💕💕

Yorum Yaz