Hem Kursları On Parmak F Klavye Kullanımı

Hem Kursları On Parmak F Klavye Kullanımı

Hem Kursları On Parmak F Klavye Kullanımı

On Parmak F Klavye Kullanımı Kursu Modülleri, Halk Eğitim Merkezleri Büro Yönetimi Ve Sekreterlik Alanı On Parmak Hızlı Klavye Kullanımı Kursu Modül. Hem On Parmak Hızlı Klavye Kullanımı Kursunun Konuları, Soru Ve Cevapları Modüllerini İndir.

Büro Yönetimi Ve Sekreterlik Alanı Eğitimi Kişilere; Küçük, Orta Ve Büyük Ölçekli İşletmelerde Ve Kamu Kurumlarındaki Bürolarda Büro Faaliyetlerini Yerine Getirebilecek Yeterliliği Kazandırır.
Meslek Tanımı: F Klavyede On Parmak İle Resmi Yazı Ve Dilekçeleri Hızlı Ve Yanlışsız Yazma Becerisine Sahip Nitelikli Kişidir.

Modüller:
F Klavye 1: F Klavyede On Parmak Hızlı Yazma İle İlgili Bilgi Ve
Becerilerin Kazandırıldığı Öğrenim Materyalidir. Oturuşunuzu Ve Duruşunuzu Tekniğine Göre Ayarlayarak Bilgisayarda F Klavyeyi Kullanıp On Parmak (Hızlı) Yazı Yazabileceksiniz.

F Klavye 2: Bilgisayarda F Klavyeyi Kullanarak On Parmakla Hızlı Bir Şekilde Yazabilecek, Tüm Yardımcı Tuşlarını Kullanabileceksiniz. 1. F Klavyeyi Kullanırken Bilgisayar Yazılarında Noktalama İşaretlerinin (Nokta, Virgül, İki Nokta Üst Üste, Noktalı Virgül, Ünlem, Parantez, Tire Ve İnceltme İşaret Tuşlarını) Kullanımını Öğreneceksiniz. Bu Noktalama İşaretlerinin Bazılarının Yazılmasında Gerekli Olan Shift Tuşunu Kullanabileceksiniz. F Klavyeyi Kullanarak Bilgisayarda Sayı Tuşlarını Tuşlayacak Hızlı Bir Şekilde Sayı Yazabileceksiniz. F Klavye İle Bilgisayarda Yazı Yazarken Yardımcı Tuşları Hızlı Bir Şekilde Kullanabileceksiniz.

Kelime İşlemci: Kelime İşlemci Programı Kullanımının, Belge Oluşturma Ve Düzenleme İşlemlerinin Öğretildiği Bir Öğrenme Materyalidir. Kelime İşlemci Arayüzünü Kullanarak Belge İşlemlerini Yapabileceksiniz. Biçimlendirme İşlemlerini Yapabileceksiniz. Belge Denetimini Yapabileceksiniz. Sayfa Düzenlemesini Yaparak Yazdırma İşlemlerini Gerçekleştirebileceksiniz. Tablo İşlemlerini Yapabileceksiniz. Nesne İşlemlerini Yapabileceksiniz. Kelime İşlemcinin İleri İşlevlerini Kullanabileceksiniz. Araç Çubuklarını Ve Menüleri Özelleştirebileceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Yazı Biçimleme: Resmi Yazılar İle İlgili Biçimleme Ve Postaya Hazırlama Bilgilerinin Verildiği Öğretim Materyalidir. TSE Standartlarına Uyarak Resmi Yazının 1. Derece Bölümlerini Biçimlendirebileceksiniz. TSE Standartlarına Uyarak Resmi Yazının 2. Derece Bölümlerini Biçimlendirebileceksiniz. Kurum Standardına Göre İş Yazılarını Biçimlendirebileceksiniz.
Dilekçe Yazım Kuralarına Göre Kurum Ve Kuruluşlara Dilekçe Yazabileceksiniz. TSE Standartlarına Uyarak Kâğıtların Zarflanmasını Sağlayarak, Postaya Hazır Hale Getirebileceksiniz.

Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Eğitim Programları Kapsamındaki Modüllerden Alınmıştır.

FOET KoduModül AdıModül Durum
482F Klavye -1 İndir
482F Klavye -2 İndir
482Kelime İşlemci İndir
482Yazı Biçimleme İndir
Ziyaretçi Yorumları - 4 Yorum
 1. Dilek dedi ki:

  Semlar on parmak eğitim için müracaat etmek istiyorum

  1. halk eğitim merkezlerinden yada e-yaygın sisteminden kurslara kayıt olunabilir.

 2. Büşra dedi ki:

  İstanbul da ki daktilo kurdunuz hakkında bilgi almak istiyorum

  1. Daktilo Kursu Açılmıyor. Bilgisayarda Hızlı Klavye Kullanımı Kursu Açılıyor.
   Klavye Teknikleri Kursu Bayrampaşa Büyükçekmece Enstitü İsmek Fatih Eğitim Merkezi 21 Mart 2023 Başlangıç.

Bir Yorum Yaz