<style>.lazy{display:none}</style>Halk Eğitim Kadrolu Öğretmen Kurs Açma İşlemleri
Halk Eğitim Kadrolu Öğretmen Kurs Açma İşlemleri

Halk Eğitim Kadrolu Öğretmen Kurs Açma İşlemleri

Halk Eğitim Kadrolu Öğretmen Kurs Açma İşlemleri

Halk Eğitim Kadrolu Öğretmen Kurs Açma İşlemleri Nasıl Yapılır.

Öncelikle E-Yaygın Sistemi Üzerinden Usta Öğretici Başvurusu Yapılmalıdır. Kadrolu Öğretmenler E-Yaygın Sistemine MEBBİS Girişi İle Başvuru Yapabilir. Kadrolu Öğretmenler E-Yaygın Sisteminde Başvuruyu Tamamlayın Bölümünde Görev Talebi Seçiminde Meb Personeli Olarak Seçmelidir.

Kadrolu Öğretmenler Halk Eğitim Merkezlerinde Dış Kadro Kurs Açma Evraklarını Hazırlayıp Kendi Okuluna Teslim Eder. Teslim Edilen Evraklar Okul İdaresi Tarafından DYS Üzerinden Halk Eğitim Merkezi Okul İdaresine Gönderilir.

Kadrolu Öğretmen Dış Kadro Kurs Açma Belgeleri
Göre Yeri Belgesi
Öğretmenin Okul Ders Programının Onaylı Örneği
Öğretmenin Kurs Programı Onaylı Örneği
Eğitici Yada Antrenörlük Belgesi
Banka IBAN Numarası

Not: Öğretmenin Okulda Açtığı Kurs Varsa Onaylı Bir Nüshanın Başvuru Dilekçesine Eklenmesi Gereklidir. Farklı Bir Branşta (Türk İşaret Dili, Satranç, Futbol Vb.) Kurs Açmak İsteyenler Eğiticilik Yada Antrenörlük Belgesinin Başvuru Dilekçesine Eklemelidir. Başvurular İstenildiği Zaman Yapılabilir, Ancak Halk Eğitim Merkezi Tarafından İhtiyaç Olması Durumunda Görev Verilir.

DYS Sisteminden Gönderilen Belgeler İncelenir, Eksiksiz İse Kurs Planlaması Yapılır. Öğretmen Kursiyer Kayıtlarını Sisteme Girer, Banka IBAN Numarası Bildirilir, Halk Eğitimden Ders Defteri Teslim Alınır, Kurs Başlangıç Ve Bitiş Tarihi Öğrenilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Kurs Planı 1 Hafta İçinde Hazırlanır Ve Kuruma Teslim Edilir, 1 Adet Çıktı Alınıp Kurs Bitiminde Teslim Edilir. Kurs Defterleri Günlük Olarak Doldurulmalıdır. Kursiyerlere Kursun Her Modülü İçin 1/5 Devamsızlık Hakkı Olduğu Kursun İlk Günü Bildirilir. Yoklamalar Günlük Olarak Alınmalıdır. Kursiyerlere Kursun İlk Günü Her Modülden Geçmek İçin En Az 45 Puan Alınması Gerektiği Bildirilir. Modül Bitince O Modülün Sınavı Hemen Yapılmalıdır. Kursiyer Sayısı Sekizin Altına Düşmesi Durumunda İlgili Müdür Yardımcısına Haber Verilir. Kursun Her Hangi Bir Nedenle (Hastalık, Hava Durumu Ve Benzeri) Yapılaması Durumunda İlgili Müdür Yardımcısına Haber Verilmelidir. Kursun Bitiminden 1 Hafta İçerisinde Kurs Sonu İşlemleri Bitirilmelidir.

Kurs Sonu İşlemleri Nasıl Yapılır
Modül İle İlgili Yapılan Sınavlar Ve Not Çizelgesi Oluşturulur
Ders Defteri, Kurs Planı, Not Çizelgesi, Sınav Kağıtları Ve Cevap Anahtarları Kuruma Getirilir.
Kursiyerlerin Devamsızlıkları Sisteme Girilir.
Kursiyer Notları Sisteme Girilir.
Kurum Memuru Tarafından Kurs Sonu İşlemleri Tamamlanır Ve Belgeleri Bastırılır.

Halk Eğitim Merkezleri Kadrolu Öğretmen Kurs Açma Dilekçesi Örneği İndir .

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yaz