Halk Eğitim Merkezi Sitemize Hoşgeldiniz, 13 Temmuz 2024

Halk Eğitim Usta Öğretici Kurs Açma

Halk Eğitim Usta Öğretici Kurs Açma

Halk Eğitim Usta Öğretici Kurs Açma İşlemleri Nasıl Yapılır. Halk Eğitim Usta Öğretici Başvuruları Her Halk Eğitim Merkezi İçin Farklı Tarihler Arasında Yapılır, Çoğunlukla Başvurular Ağustos Ve Eylül Aylarında Alınır. Halk Eğitim Merkezlerinde Kurs Açmak İsteyenler Öncelikle Başvuru Tarihleri Arasında Başvuru İşlemi Yaparlar.

Başvurusu Kabul Edilen Usta Öğreticilerin Açmak İstedikleri Kurs Sisteme Girilir. Ders Defteri Usta Öğreticiye Teslim Edilir. Kursun Başlangıç Ve Bitiş Tarihleri Bildirilir.

Usta Öğretici Nasıl Olunur?

Kurs Planı 1 Hafta İçinde Hazırlanır. Kurs Defteri Günlük Olarak Doldurulur. Kursiyerlerin Her Kurs Modülü İçin 1/5 Devamsızlık Hakları Kursun İlk Gününde Kursiyerlere Bildirilir. Kurs Yoklamaları Günlük Olarak Yapılır.
Kursta Başarılı Olmak İçin Her Kurs Modülünden En Az 45 Puan Almak Gereklidir. Kurs Modülleri Sınavları Modül Bitince Hemen Yapılır. Rapor Alan Usta Öğretici Durumu Kuruma Bildirmek Zorundadır. Kursa Devam Eden Kursiyer Sayısı 8’in Altına Düşünce Kurum Müdür Yardımcısına Bilgi Verilir.

Halk Eğitim Usta Öğretici Kurs Sonu İşlemleri
Kurs Sonu İşlemleri Kursun Bitiş Tarihinden Sonra Bir Hafta İçerisinde Bitirilir. Kursun Usta Öğreticisi Kurs Süresince Yapılan Modül Sınavlarının Not Çizelgesini Oluşturup İmzalar.
Usta Öğretici Ders Defteri, Kurs Planı, Not Çizelgesi, Sınav Kağıtları İle Cevap Anahtarlarını Kuruma Teslim Eder. Sisteme Kursiyer Devamsızlıkları, Kursiyer Notları Girilir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz